SP Kawnice w finale Tymbarka 2015

2015-04-20 09:41:32, Lidia Rakowska

alt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach występująca w turnieju " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku " zwyciężyła w fianle województwa Wielkopolskiego U-12 dziewcząt i zakwalifikowała się do finału , który odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.Drużyna pod kierownictwem Dariusza Kuszyńskiego zwycięzyła w swoje grupie, a następnie pokonała SP Szczydrzyków 3:2, w półfinale SP Kakaesieczki Kalisz 2:0 i w wielkim finale 3:1 SP 45 Poznań. Najlepsza strzelczynią została Karolina Ławniczka z Kawnic.

W tej samej kategorii , ale chłopców 4 miejsce zajęła drużyna SP Cienin Zaborny. Podopieczni trenera Tomasza Zastawy zwycięzyli w swojej grupie, by w ćwierćfianle pokonać Akademię Piłkarską z Jarocina 1:0 i następnie przegrać w półfinale z UKS Śrem i małym finale SP 1 Międzychód.Drużynom i trenerom składamy Serdeczne Gratulacje a drużynie z Kawnic życzymy Powodzenia w finale.