Turniej Halowy Orlików E1 im. Leonarda Rogackiego

2016-02-01 08:37:35, Albert Sosnowski

W sobotę 30.01.2016 r. na Hali Sportowej "RONDO" w Koninie oraz Hali Sportowej w Kazimierzu Biskupim odbył się organizowany przez Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Halowy Turniej Orlików E1 im. Leonarda Rogackiego. W Turnieju wzięło udział 11 drużyn podzielonych na dwie grupy (grupa A - 6 zespołów), (grupa B - 5 zespołów). W końcowej klasyfikacji najlepsza okazała się drużyna MKS Victoria Września, która w finale pokonała Oranje Konin 3:2. Trzecie miejsce zajęła drużyna MKS Tur 1921 Turek, która w meczu o trzecie miejsce pokonała EKS Słodków 2:1. Kolejne miejsca w turnieju zajęłi: 5 - GKS Rzgów, 6 - GTS Błękitni Mąkolno, 7 - Polonus Kazimierz Biskupi, 8 - Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy Lądek, 9 - LZS Polonia Golina, 10 - LKS Błękitni Psary Polskie, 11 - EKS Słodków II.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Roszyk Sebastian z MKS Victoria Września, najlepszym zawodnikiem - Gołza Jakub z Oranje Konin a królem strzelców - Cybulski Kamil (7 bramek) również z Oranje Konin.

DSC04441

Zwycięzcy Turnieju - drużyna MKS Victoria Września z władzami i działaczami Konińskiego OZPN