Email Zarządu: zarzad.kskonin@wp.pl
Email Komisji Szkoleniowej: szkolenie.kskonin@gmail.com
Liga halowa w Kazimierzu Bisk.

W dniu 18.02.17 r. dobiegła końca końca Liga Halowa w Kazimierzu Biskupim.

W swoim ostatnim meczu Reprezentacja Kolegium Sędziów przegrała po bardzo emocjonującym meczu z drużyną FC Golina 6:9 (3:3). Przez 40 min toczyliśmy wyrównany bój z faworytem. Jak się okazało w końcowym rozrachunku drużyna z Goliny została vice-mistrzem rozgrywek. Przez całe spotkanie oba zespoły narzuciły niesamowite tempo. Trwała niesamowita wymiana ciosów: akcja za akcją, bramka za bramką. Po bramce Dawida Kubiaka w końcówce pierwszej połowy remisowaliśmy 3:3. Po przerwie w dalszym ciągu trwał festiwal bramkowy. Na ok. 2 min przed końcem przegrywaliśmy 6:7 i wtedy niestety przysłowiowy gwóźdź do trumny wbił nam kol. Janusz Sobczak strzelając bramkę na 6:8. Mamy nadzieję, iż ww. kolega odpokutuje swoje winy i zasili naszą reprezentacje w przyszłym sezonie. Próbowaliśmy jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki, odkryliśmy się. Rzuciliśmy wszystko na jedną szalę i niestety musieliśmy przyjąć kolejny cios. Dziewiątą bramkę strzelił również jeden z naszych kolegów, były sędzia Mateusz Mroziński.

Drużyna Kolegium Sędziów rozegrała w lidze 9 spotkań gromadząc w nich 10 pkt. Odnieśliśmy 3 zwycięstwa, 1 mecz zremisowaliśmy oraz zanotowaliśmy 5 porażek. Końcowa klasyfikacja wygląda następująco: