Nie jesteś zalogowana/y

Login:

Hasło:

Email Zarządu: zarzad.kskonin@wp.pl
Email Komisji Szkoleniowej: szkolenie.kskonin@gmail.com
Szkolenie sędziów.

1. Zapraszamy sędziów i obserwatorów Konińskiego OZPN na szkolenie, które odbędzie się 5 marca 2005 roku o godzinie 1600 w Turku w "Barbórce" (wejście od Komisariatu Policji). Na szkoleniu odbędzie się wykład kolegi Grzegorza Kasperkowicza z Poznania, będą również inni goście z WZPN. Po szkoleniu odbędzie się teoretyczny egzamin zaliczeniowy.
2. Zarząd KS podjął jednomyślnie decyzję o utrzymaniu składki z zeszłego roku za KFD w wysokości 60 zł. Składka na KFP wynosi 40 zł. Prosimy o opłacenie składek na najbliższym szkoleniu w Turku.
3. Przypominamy o dostarczeniu aktualnych badań lekarskich do referenta obsady sędziów kolegi Przemka Gadomskiego przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
4. Przzypominamy wszystkim sędziom o obowiazku zgłoszenia do Zarzzadu KS pełnienia w klubie funkcji zawodnika, trenera lub działacza. Takie oświadczenia proszę dostarczać pisemnie do Przemka Gadomskiego.

Dodał: Sekretarz KS KOZPN, dnia 22.02.2005, 09:15:50


Tylko osoby zalogowane mogą czytać i dodawać komentarze

Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB