Nie jesteś zalogowana/y

Login:

Hasło:

Email Zarządu: zarzad.kskonin@wp.pl
Email Komisji Szkoleniowej: szkolenie.kskonin@gmail.com
Reorganizacja rozgrywek 2018/2019

W związku z reorganizacją rozgrywek i powstaniem ligi międzykręgowej Komisja Szkoleniowa informujemy, że istnieje możliwość przemianowania większej ilości sędziów do klas wyższych. Chcielibyśmy abyście pomogli nam w podjęciu tej trudnej decyzji.
Na początku czerwca planujemy dodatkowe egzaminy kondycyjne i teoretyczne, na których chętne osoby będą mogły się wykazać. Nie są one obowiązkowe i kierujemy je tylko do sędziów zainteresowanych w tym sezonie awansem, bądź przemianowaniem do klasy wyższej. Kandydaci ubiegający się o awans do IV ligi będą mieli możliwość sprawdzenia się w teście kondycyjnym obowiązującym od tego sezonu w IV lidze (15s/20s – 75m. bieg/25m marsz; 12okrążeń).
Chętni mogą zgłaszać swój udział za pomocą poczty elektronicznej na adres szkolenie.kskonin@gmail.com do końca maja. Prosimy o zaznaczenie w zgłoszeniu biegu w którym chcą wziąć udział (są dwa do wyboru - z kandydatami do IV ligi i bieg interwałowy nominowany), bądź zgłoszeniu uczestnictwa tylko w egzaminie teoretycznym. Jest to również doskonała szansa do zaprezentowania się dla sędziów, którzy są w naszej organizacji najkrócej. Uważamy, że nie ma potrzeby Was szczególnie zachęcać do udziału.
Ze sportowym pozdrowieniem

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 15.05.2018, 20:51:52


Tylko osoby zalogowane mogą czytać i dodawać komentarze

Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB