Nie jesteś zalogowana/y

Login:

Hasło:

Email Zarządu: zarzad.kskonin@wp.pl
Email Komisji Szkoleniowej: szkolenie.kskonin@gmail.com
Wykaz sędziów

Sędzia międzynarodowa:

  1. Diakow Michalina

Szczebel Centralny - Extraliga Kobiet:

  1. Kinga Kwitowska

Szczebel Centralny - Futsal:

  1. Maciej Jagodziński

III liga:

  1. Diakow Michalina
  2. Zywert Bartłomiej

IV liga:

  1. Niedzielewski Dawid
  2. Tatusiak Damian
  3. Zajdel Mateusz
  4. Ziółkowski Maciej

V liga:

  1. Jagodziński Maciej
  2. Kubiak Dawid
  3. Lebioda Michał
  4. Lewandowski Jarosław
  5. Łakomicki Grzegorz
  6. Łęt Marcin
  7. Matusiak Łukasz
  8. Sobczak Janusz

Asystenci wojewódzcy:

  1. Drozd Michał
  2. Jagodziński Maciej
  3. Lewandowski Jarosław
  4. Łęt Marcin
  5. Matusiak Łukasz

Klasa okręgowa:

  1. Balkowski Dariusz
  2. Drzewiecki Mariusz
  3. Drzewiecki Piotr
  4. Fiedorowicz Jakub
  5. Jaszczak Radosław
  6. Kwitowska Kinga
  7. Majewski Michał
  8. Pigulski Mariusz
  9. Rusin Eryk
  10. Szwaciński Jerzy
  11. Woźniak Szymon
  12. Zieliński Tomasz
  13. Żynda Tomasz

Klasa A:

  1. Badowski Waldemar
  2. Cyferkowski Szymon
  3. Dziamski Rafał
  4. Górski Kacper
  5. Jasiński Dawid
  6. Kaczan Daniel
  7. Kubiak Michał
  8. Kuszka Karol
  9. Maciejewski Eryk
  10. Majcherek Patryk
  11. Majewski Daniel
  12. Mikołajczyk Patryk
  13. Przybyłowski Piotr
  14. Przydryga Jacek
  15. Siepka Łukasz
  16. Siwek Dawid
  17. Szewczyk Rafał
  18. Wdowiński Damian
  19. Wójtowicz Tomasz
  20. Zajączkowski Arkadiusz

Klasa B:

  1. Adamek Adrian
  2. Fiedorowicz Karolina
  3. Gosztkowski Damian
  4. Górski Szymon
  5. Jaskulski Marek
  6. Jędraszak Piotr
  7. Kaczor Szymon
  8. Kalinowski Grzegorz
  9. Kanior Jacek
  10. Kawka Paweł
  11. Kazimierczak Tomasz
  12. Krych Jarosław
  13. Kusiołek Piotr
  14. Ludwiczak Mariusz
  15. Małolepszy Norbert
  16. Niedzielewski Zdzisław
  17. Nieznalski Włodzimierz
  18. Nowak Paweł
  19. Pawlak Grzegorz
  20. Podziński Maciej
  21. Polowczyk Robert
  22. Rosiak Artur
  23. Stasiak Marek
  24. Spławski Jakub
  25. Szelewski Tomasz
  26. Szczepański Józef
  27. Szymański Mikołaj
  28. Wojtkowiak Andrzej
  29. Woźniak Maksymilian
  30. Wróbel Paweł

Próbni:

  1. Bartczak Mateusz
  2. Biczysko Michał
  3. Fiedorowicz Dariusz
  4. Górecki Bartosz
  5. Grabski Paweł
  6. Krakowski Miron
  7. Kubicki Adam
  8. Michalski Marcin
  9. Olejnik Krzysztof
  10. Olkiewicz Arkadiusz
  11. Przerwa Dariusz
  12. Rapeła Adrian
  13. Wróbel Grzegorz
  14. Zawadzki Bartosz

Sędziowie nieczynni:

  1. Bagiński Szymon
  2. Bartczak Natalia
  3. Budkowski Krzysztof
  4. Ceglarek Mariusz
  5. Garczarek Agnieszka
  6. Gorzelińska Weronika
  7. Grzesiak Julia
  8. Konieczny Adam
  9. Kropska Natalia
  10. Latański Mateusz
  11. Lewandowski Maciej
  12. Ligocki Kamil
  13. Łaniewska Karolina
  14. Michaliski Wojciech
  15. Mroczkowska Marta
  16. Przybylski Damian
  17. Przygoda Katarzyna
  18. Pustelnik Szymon
  19. Siwińska Weronika
  20. Stamblewski Dariusz
  21. Ślesiński Filip
  22. Węcławek Jakub
  23. Witek Damian
  24. Witek Mateusz
  25. Wojciechowski Rafał
Wykaz obserwatorów

III liga:

  1. Wanjas Michał

IV liga:

  1. Kuznowicz Jacek

klasa okręgowa:

  1. Adamek Mieczysław
  2. Ćwiek Stanisław
  3. Drapiński Paweł
  4. Kaczmarek Wiesław
  5. Kwaśniewski Paweł
  6. Pietrzak Grzegorz
Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB