Nie jesteś zalogowana/y

Login:

Hasło:

Email Zarządu: zarzad.kskonin@gmail.com
Email Komisji Szkoleniowej: szkolenie.kskonin@gmail.com

Kurs sędziowski 2019 - Konin

Komisja Szkoleniowa informuje, że egzaminy sędziowskie dla wszystkich sędziów (od próbnych do klasy okręgowej) KS Konin przed rundą wiosenną odbędą się 15 marca 2019r. (piątek). Szczegółowy harmonogram będzie podany ok. 10 dni przed egzaminami.
Egzaminy dla sędziów IV ligi, Ligi Międzyokręgowej, Wojewódzkiej Kadry Asystentów oraz Obserwatorów odbędą się (nowy termin) 19 marca - wtorek od godziny 17:00 w Poznaniu.

komentarze [0]

Dodał: Komisja Szkoleniowa, dnia 09.02.2019, 20:55:23

W dniach 27-30.01.2018 odbył się kurs dla nowych sędziów międzynarodowych UEFA w Lizbonie . W tym samym czasie na kursie przebywało także 122 najlepszych europejskich sędziów UEFA Elite oraz sędziów VAR . Szkolenia dla nowych sędziów międzynarodowych prowadzone były m.in przez Niemieckiego sędziego Felixa Brycha , który w 2014 roku sędziował finał Ligi Europy w 2017 finał Ligi Mistrzów był także sędzia Mistrzostw Świata w 2014 i 2018 roku oraz Mistrzostw Europy 2016, Esthter Staubli Szwajcarska sędzię kategorii UEFA Elite , która w 2015 roku prowadziła finał kobiecej Ligi Mistrzyń, oraz w 2015 była sędzią podczas Mistrzostw Świata w Kanadzie, sędzia zbliżających się Mistrzostw Świata Kobiet w 2019 roku we Francji, obserwatora i członka Komitetu Sędziowskiego UEFA Hugh Dallasa, Vladimira Sajn, Dagmar Damkova, która jest członkiem Komitetu Sędziowskiego UEFA i jednocześnie odpowiada za sędzie w UEFA oraz samego Szefa Sędziów UEFA Roberto Rossetiego. Podczas pobytu w Lizbonie Michalina przeszła egzaminy sprawnościowe, teoretyczne, test video a także testy medyczne. Był to niezwykle intensywny czas dla Michaliny ale również cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuję w niedalekiej przyszłości.
Michalinie składamy gratulację i życzymy powodzenia

komentarze [0]

Dodał: Zarząd KS Konin, dnia 03.02.2019, 10:42:14

1. Zarząd przypomina, iż 20 stycznia minął termin uregulowania kwoty 1zł za każdy przeprowadzony mecz. Termin ostatecznej opłaty zostaje przedłużony do 15 lutego. Opłaty należy dokonać przelewem na konto kol. Dawida Niedzielewskiego. 90 1140 2004 0000 3402 7806 1075.

2. W biurze OZPN przy ul. Spółdzielców 3/115 sędziowie mieszkający w Koninie mogą odebrać PIT-y za poprzedni rok.

komentarze [0]

Dodał: Zarząd KS Konin, dnia 01.02.2019, 17:02:14

Komisja Szkoleniowa Kolegium Sędziów-Poznań informuje, że I blok szkoleniowy w roku 2019 odbędzie się 7 lutego (czwartek) o godz. 18.00 w Poznaniu (dokładny adres zostanie podany wkrótce). Obecność jest obowiązkowa. Ze szkolenia są zwolnieni uczestnicy obozu w Kołobrzegu, którzy mieli 100% obecności na wykładach.
Zapraszamy również sędziów i obserwatorów III, IV ligi, Ligi Międzyokręgowej oraz członków Wielkopolskiej Kadry Asystentów z pozostałych okręgów, którzy nie brali udziału w styczniowym zgrupowaniu.
Prelegentem będzie sędzia szczebla centralnego KS PZPN Kol. Maciej Pelka.

komentarze [0]

Dodał: Zarząd KS Konin, dnia 30.01.2019, 22:52:05

Miło nam poinformować, że nasza drużyna zajęła II miejsce podczas X Turnieju Pamięci Wiktora. W turnieju wzięło udział 6 zespołów, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Nasz zespół trafił do grupy „B” razem z Górnikiem II Kłodawa oraz drużyną dobrze znanego naszym sędziom oczywiście z wieloletnich występów w Górniku Kłodawa - Zbyszka Zwolińskiego. Drużyna ta od lat nosi nazwę Przyjaciele Wiktora – na cześć zmarłego Wiktora.

Pierwszy mecz z Górnikiem II wygraliśmy pewnie 9:1. Po bramkach (Rusina x5, Kusiołka x2, Cyferkowskiego i Zywerta.) W tym meczu nasza drużyna urządziła sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Drugi mecz z Przyjaciółmi Wiktora był już bardziej wyrównany, ale nasi sędziowie również okazali się lepsi i po bramkach (Zywerta x3, Rusina, Cyferkowskiego i Zajdla) KS Konin wygrywa 6:4. Po dwóch meczach mogliśmy czekać za półfinałem zajmując pierwsze miejsce w grupie. W półfinale spotkaliśmy się z Przyjaciółmi Zbyszka – drużyną ze Śląska, która również co roku gości na kłodawskim turnieju. Mecz zaczęliśmy słabo i szybko stracona bramka podcięła nam skrzydła, a nasza gra wyglądała słabo. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zdeterminowani i po dwóch bramkach Zywerta wygrywamy ten mecz 2:1 i meldujemy się w finale, a tam czekała na naszą drużynę Górnik I Kłodawa. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0, ale szybko zdobyta bramka na początku II odsłony po znakomitej akcji Piotra Kusiołka, który wyłożył piłkę do pustej bramki Erykowi Rusionowi daję nam remis ! Akcja została nagrodzona brawami nawet przez kibiców gospodarzy. Niestety na 3 minuty przed końcem nasza drużyna straciła bramkę i kiedy się odkryliśmy na zakończenie straciliśmy trzeciego gola. Mecz zakończył się porażka 1:3. Mimo wszystko można stwierdzić, że Kolegium Sędziów w Koninie zagrała bardzo dobry turniej i zdecydowanie z Kłodawy wyjeżdżaliśmy z podniesioną głową!

Na pochwały zasługują również Koledzy Damian Tatusiak i Robert Polowczyk, którzy w bardzo profesjonalny sposób sędziowali turniej i obyło się bez kontrowersji.

  Kadra:
 1. Mateusz Zajdel – trener,
 2. Eryk Rusin,
 3. Bartłomiej Zywert,
 4. Piotr Kusiołek,
 5. Dawid Siwek,
 6. Szymon Cyferkowski,
 7. Zdzisław Niedzielewski,
 8. Jerzy Szwaciński,
 9. Dawid Niedzielewski – kierownik
  Tabela końcowa:
 1. Górnik I Kłodawa
 2. Kolegium Sędziów Konin
 3. Przyjaciele Zbyszka
 4. Przyjaciele Wiktora
 5. Iskra Przedecz
 6. Górnik II Kłodawa

Galeria zdjęć z turnieju

komentarze [3]

Dodał: Zarząd KS Konin, dnia 20.01.2019, 23:34:14

Starsze informacje

Kolegium Sędziów Konińskiego OZPN Strona główna Kontakt Mapa strony RSS www.koninskiozpn.pl/sedziowie KS OZPN Konin na FB